31. prosince 2014

Pour Feliciter 2015
přeje chovatelská stanice od Černých démonů!

30. prosince 2014

Quinny s rodinou přejí šťastný rok 2015
Ačkoliv mám do konce roku mateřskou dovolenou se štěňátky, přeci jen jsem si na chvilku odskočila k mému dalšímu koníčku a vytvořila jsem grafický návrh PFka na rok 2015 pro německého ovčáka Quinnyho a jeho rodinu.

25. prosince 2014

Claus a Charly mají zdravé srdce
"Claus" Ataraxie's Capone, otec našich štěňátek z vrhu "A" od Černých démonů, a jeho bratr "Charly" Ataraxie's Casanova, strejda našich štěňátek z vrhu "A" od Černých démonů, podstoupili v prosinci a listopadu (v jejich 5ti letech) pro oba opakované vyšetření srdce v zemi původu plemene, Německu, a my Vám rádi přinášíme jejich nejlepší možné výsledky:

Claus- Holter (24 hod EKG) 3 VES 0 SVES negativní (D 12/2014) = bez příznaků DCM
Charly- Holter (24 hod EKG) negativní (D 11/2014) = bez příznaků DCM

(na fotografii je Ataraxie's Capone)

20. prosince 2014

Barča slaví 15. narozeniny
Vytvořili jsme grafický návrh narozeninového přáníčka pro 15ti letou veteránku stafordširského bulteriéra, "Barču" Barbie Jason.

14. prosince 2014

Agira od Černých démonů - na prodej/for sale!
Z rezervace se nám uvolnila černá fenečka z našeho vrhu A - Agira od Černých démonů (Agamba Anibag x Ataraxie's Capone), které tak nyní hledáme nové páníčky. Pokud máte zájem o tuto plně nekupírovanou, exteriérem i projevem velice nadějnou holčičku, neváhejte nás kontaktovat. Agirce, stejně jako všem našim ostatním štěňátkům, bychom rádi našli především milující domov, proto vítáme nezávazné návštěvy.
PS: akční momentky celého vrhu ze 6. týdne jsou v přípravě!

6. prosince 2014

Štěňátka oslavila měsíční výročí
Démonci za sebou mají 5. týden života, v němž oslavili první významné životní jubileum a to 1 měsíc jejich přítomnosti mezi námi. Byla po druhé odčervena, kluci váží necelá 4 kg a holky mají 3,5 kg (masíčko - hovězí, kuřecí, rybí - a tučný tvarůžek se štěněčím mlíčkem slazeným hroznovým cukrem jim očividně svědčí a také šmakuje, v pekáčích se po těchto baštách vždy okamžitě zapráší). Děti také chodí na výlety ze "školky" a poznávají celý náš dům, ostatní členy naší psí smečky a především své nové páníčky a rodiny, do kterých se za nedlouho přestěhují. Dveře se u nás netrhnou a "Áčata" tak zažívají příkladnou dobu vtiskovací a socializační a putují z náruče do náruče. Seznamujeme je se širokou škálou zvuků od mixeru, přes vysavač až po vrtačku, hrají si například s plastovou lahví plnou matek atp. Sárinka přitvrdila své hry s nimi, aby je připravila na tvrdý svět okolo, ovšem i nadále o prcky pečuje jako vzorná matka, ještě má snahu kojit je a u toho se s nimi úplně mazlí - má svatozář, neb od ostrých zoubků a drápků, které přesto, že jsou pravidelně stříhané, umí pěkně drápat, má cecíčky poškrábané do krve. A na závěr menšího shrnutí celého týdne přinášíme první postojové a sedící fotky z 5. týdne, které si můžete prohlédnout zde. Za významnou pomoc při stavění miminek děkuji Gabče!

30. listopadu 2014

Arax je chovným psem!
Bratr naší Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), Arax Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), splnil v sobotu 29.11.2014 holandský charakterový test dobrmanů DKT (NL ZTP) s 97 body v disciplíně A (ze 100 možných) a se speciální pochvalou od pana rozhodčího za výbornou povahu. Velmi gratulujeme a přejeme mnoho nevěst!

29. listopadu 2014

Azira složila zkoušku BgH 1
Sestra naší Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), Azira Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), dnes složila zkoušku z výkonu BgH 1 s 92 body. Velmi gratulujeme!

28. listopadu 2014

4 týdny
Démonci dovršili 4. týden života, který byl synonymem velikých změn. Jednak se děti přesunuli z porodní bedny do "školky", kde na ně čekaly nové hračky, které okamžitě padly do spárů jejich zubatých tlamiček. Mají tak větší prostor k probíhačkám, hraní a také jsme jim zde vyčlenili i druhou zónu určenou ke spánku a odpočinku, která je situovaná ve veliké kleci, aby na ní miminka byla od začátku navyklá. Zároveň si tak osvojují i první hygienické návyky. Dále jsme štěňátkům vyměnili stužky za slušivé obojky značek Rogz Dogz a Red Dingo a nakonec, aby nebylo pochyb, že už jsou to velcí psi, začali jsme s přikrmováním masíčkem a štěněčím mlíčkem. Mimísci se řádně pochlapili a od první bašty se v jídle krásně činí, však už taky mají všichni 2,5 kg! Fotky ze 4. týdne najdete zde.

22. listopadu 2014

Sárinka slaví 4. narozeniny
Naše Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), maminka našich aktuálních štěňátek, slaví právě dnes své 4. narozeniny! Sárinko, buď prosím stále tak úžasná, jako jsi a ať Tě zdraví neopouští ani v dalších letech, jsi naše radost a štěstí!!! Totéž přejeme všem Tvým 11ti sourozencům. Ilustrační fotka tohoto příspěvku je pouze ochutnávkou z připravované várky nejnovějších fotek všech našich tří dobrmanek, které jsme pořídili letos na podzim. Máte se tedy na co těšit =o)!

21. listopadu 2014

Miminkům jsou 3 týdny
Vkládáme aktuální fotky našich třítýdenních štěňátek, které si můžete prohlédnout zde. V tuhle chvíli je skoro až neuvěřitelné, že přesně za pouhý měsíc budou připravena odejít do svých nových domovů!
PS: Stále máme volná štěňátka k zadání, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.

20. listopadu 2014

Agbar a Bebina mají zdravé srdce
"Agbar" Ch. Caesarion Halit Paša, strejda naší Sáry a Sukči (Agamba a Borgia Anibag), a "Bebina" Berkeley Anibag, přímá sestra naší Sukči a polosestra naší Sáry (Borgia a Agamba Anibag), společně podstoupili 28.10.2014 (Agbar 6,5 let, Bebina téměř 3 roky), opakované kompletní vyšetření srdce na LMU v Mnichově a my Vám rádi přinášíme jejich nejlepší možné výsledky z jednoho z nejdůležitějších zdravotních vyšetření dobrmanů:

Agbar- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG, Holter (24 hod EKG) 11 VES 1 SVES, Štítná žláza & Natriuretické peptidy toto všechno negativní (D 10/2014) = bez příznaků DCM
Bebina- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG, Holter (24 hod EKG) 1 VES, Štítná žláza & Natriuretické peptidy toto všechno negativní (D 10/2014) = bez příznaků DCM

(na fotografii je Berkeley Anibag)

14. listopadu 2014

Démonci mají 2 týdny
Našim Démonkům jsou dva týdny a už koukají na svět a snaží se o své první vratké krůčky. V bedýnce tak začíná být pěkně veselo! Šteňátka mají za sebou také první kontrolu vrhu, která dopadla na výbornou a naše miminka se mohou pyšnit krásným posudkem bez najitých vad. Dále máme vybraná a přidělená jména - Aras (po zpátku Sára), Argos, Arrow (střela), Armando, Abbadon (démon), Ataraxies, Agira, Arriva a Azazela (přechýlené jméno démona). A nakonec přinášíme fotky z druhého týdne, které si můžete prohlédnout zde.
PS: Všechna štěňátka ještě nejsou zadaná, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.

13. listopadu 2014

Šampion práce Freddie
Vytvořili jsme grafický návrh prezentace ku příležitosti získání titulu Šampiona práce pro francouzského ohaře Freddieho (Art Fluidum Centauri).

12. listopadu 2014

ch.s. Andybog - kalendář 2015
Vytvořili jsme grafický návrh kalendáře na rok 2015 pro chovatelskou stanici maďarských ohařů Andybog.

11. listopadu 2014

ch.s. Andybog - PF 2015
Vytvořili jsme grafický návrh PFka na rok 2015 pro chovatelskou stanici maďarských ohařů Andybog.

7. listopadu 2014

Představujeme Vám naše Démonky
Představujeme Vám naše týden staré Démonky. Černí chlapečci dostali tyrkysovou, oranžovou a žlutou šnůrku, černé holčičky vínovou, lila a červenou stužku, hnědí kluci černou a modrou a nakonec hnědá dračice růžovou barvu stuhy. Výběr jmen je v plném proudu, stejně jako výběr majitelů. Individuální fotky si můžete prohlédnout zde.

6. listopadu 2014

ch.s. Andybog
Vytvořili jsme úvodní fotku na facebook pro chovatelskou stanici maďarských ohařů Andybog.

1. listopadu 2014

vrh A od Černých démonů
Naší Sarah (Agamba Anibag) a německému Clausovi (Ataraxie's Capone) se přirozenou cestou během 5ti hodinového porodu narodilo 9 štěňátek - 5 kluků (3 černí, 2 hnědí) a 4 holčičky (3 černé, 1 hnědá). Více informací a fotek najdete zde.

28. října 2014

57. a 59. den březosti
Sárky březost viditelně pokročila do konečného stadia a porod se kvapem blíží! Naší hnědulce však dělá jedinou starost pouze další dávka papání (baští 5x denně a i přesto by nás všechny nejraději snědla =o). Jinak je naprosto klidná, extrémně mazlivá, většinu dne prolenoší, nebo se zabydluje v luxusní porodní bedýnce, kterou jsme umístili uprostřed obýváku, aby nás měla všechny hezky nablízku. Tak nám prosím držte palce, ať je příchod miminek mezi nás stejně tak bezproblémový, jako dosavadní průběh Sárčina "těhotenství". Fotky z 57. a 59. dne březosti si můžete prohlédnout zde.

27. října 2014

Vincent
Námi pořízené fotky ročního dorostence plemene rotvajler, Vincenta, si můžete prohlédnout zde.

26. října 2014

"Grace" Frappe Vanilla Top Banana
Námi pořízené fotky tříměsíčního štěňátka plemene stafordširský bulteriér, Grace (Frappe Vanilla Top Banana), si můžete prohlédnout zde.

25. října 2014

Grace na poslušnosti
Námi pořízené momentky z poslušnosti tříměsíčního štěňátka plemene stafordširský bulteriér, Grace (Frappe Vanilla Top Banana), si můžete prohlédnout zde.

24. října 2014

Desiderie Halit Paša
Námi pořízené fotky 6ti leté dobrmanky, Desiderie Halit Paša, si můžete prohlédnout zde.

23. října 2014

Ich. Nomi Halit Paša
Námi pořízené fotky dobrmaní veteránky, Ich. Nomi Halit Paša, si můžete prohlédnout zde.

21. října 2014

Goro na obraně
Námi pořízené momentky z obrany desetiměsíčního dorostence plemene dobrman, Gora Extra Elite (Ataraxie's Capone x Fatima Extra Elite), si můžete prohlédnout zde.

20. října 2014

Brian a Chewan
Námi pořízené momentky z krytí a společné fotky dvou briardích interšampionů, Briana a Chewan, si můžete prohlédnout zde.

19. října 2014

Cortina na MR
Námi pořízené fotky dobrmanky Cortiny Donsa from 14th Meridian z obrany na Mistrovství republiky dobrmanů si můžete prohlédnout zde.

13. října 2014

Aziry první závod
Sestra naší Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), Azira Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), se v sobotu 11.10.2014 zúčastnila Mistrovství Rakouska ve výkonu dobrmanů dle BgH 1 a obsadila 5. místo (B 84 bodů). Velmi gratulujeme!

12. října 2014

Propozice pro výcvikové víkendy
Vytvořili jsme grafické návrhy propozic pro připravované výcvikové víkendy Marka Urbana a Zuzky Smrčkové.

11. října 2014

Propozice pro výcvikové akce
Vytvořili jsme grafické návrhy propozic pro připravované výcvikové akce Gábiny Macounové a Honzy Böhma.

10. října 2014

Vayden Halit Paša
Námi pořízené fotky sedmiměsíčního dorostence plemene dobrman, Vaydena Halit Paša (Ich. Nomi Halit Paša x Batler de Grande Vinko) si můžete prohlédnout zde.

9. října 2014

Veron Halit Paša - na prodej!!!
Námi pořízené fotky sedmiměsíčního dorostence plemene dobrman, Verona Halit Paša (Ich. Nomi Halit Paša x Batler de Grande Vinko) si můžete prohlédnout zde.

5. října 2014

Březost potvrzena!!!
Březost byla dneska potvrzena ultrazvukem, takže začátkem listopadu očekáváme narození plného vrhu malých Sárinek (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag) a Clausíků (Capone Ataraxie's)!!! Od této chvíle přijímáme rezervace na štěňátka.

28. září 2014

Berkeley složila ZTP
Sestra naší Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Berkeley Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), v neděli v Klánovicích u pana rozhodčího Thomase Bechta složila německou, mezinárodně uznávanou bonitaci ZTP V 1A. Moc gratulujeme k nejlepšímu možnému kódu! Fotky z průběhu bonitace najdete zde.

27. září 2014

Agbaria Sagarit "Ria"
Má kmotřenka Ria (Agbaria Sagarit), uspěla na sobotní Speciální výstavě dobrmanů v Klánovicích a z výstavního kruhu si odnesla hodnocení VN1 a titul Vítěz speciální výstavy dorostu! Gratulujeme. Fotky Rii s krásnými pohárky si můžete prohlédnout zde.

17. září 2014

Vrh A ch.s. Snuggling Hunter
Vytvořili jsme prezentační inzerci pro očekávaný vrh A chovatelské stanice maďarských ohařů Snuggling Hunter manželů Fabíkových.

14. září 2014

Krytí (reportáž)
Reportáž z krytí naší "Sarah" Agamba Anibag (Isména Halit Paša x Addi vom Neuland) a "Clause" Ataraxie's Capone (MC Performance Claudette x Donak von der Sonnenleite) si můžete přečíst zde. Odkaz na fotogalerii najdete zde.

9. září 2014

Sára x Claus
Na jedné z nejznámějších a nejprestižnějších internetových databázích všech pracovních plemen Working dog se stalo spojení Sarah x Claus (náš plánovaný vrh A od Černých démonů) 2. nejsledovanějším vrhem dobrmanů! Velmi nás potěšil zájem všech návštěvníků, děkujeme za něj.

8. září 2014

Agrias má zdravé srdce
Bratr naší Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag - matka plánovaných štěňátek), ček.Ch., ček.Ich. Agrias Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), byl dne 31.8.2014 (v den našeho krytí) na opětovném kontrolním vyšetření srdce metodou Holter (24 hod. EKG) s výsledkem 1 VES, 0 SVES, negativní bez nálezu DCM (MVDr. Scheer - specialista kardiolog, klinika MaScheer, Brno, CZ). Jinými slovy to znamená, že Agrias má v tuto chvíli naprosto zdravé srdíčko!!! Tato nejlepší možná zpráva nám udělala velikou radost a moc k ní Gabče i Agískovi gratulujeme.

4. září 2014

Vizitka pro Tylera
Vytvořili jsme grafický návrh vizitky pro chovného psa plemene výmarský ohař, Tylera (Ich. Caramel Love de Donawitz).

31. srpna 2014

Krytí
Dnes proběhlo přímo ukázkové krytí dvou špičkových představitelů plemene dobrman - naší Sáry (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag) a německého Clause (Capone Ataraxie's). Reportáž a fotky z "Berlínské expedice" jsou v přípravě.

25. srpna 2014

Plánujeme štěňátka
Více informací najdete zde, případně nás neváhejte kontaktovat.

12. srpna 2014

A'Sofia Donsa Bohemia - momentky a portréty
Námi pořízené fotky téměř čtyřměsíčního štěňátka plemene dobrman, A'Sofie Donsa Bohemia (Cortina Donsa from 14th Meridian x Pride of Russia Saphron) si můžete prohlédnout zde. Tato v exteriéru i projevu slibně se jevící černá nekupírovaná fenečka je stále na prodej!

11. srpna 2014

Dante, Ria a Vuitton - výstava
Námi pořízené reportážní fotky Danteho (Aldaniti Sagarit), Rii (Agbaria Sagarit) a Vuittona Halit Paša z národní výstavy psů v Mladé Boleslavi, kde byli shodně hodnoci ve třídě štěňat 3x VN1, si můžete prohlédnout zde.

10. srpna 2014

Vuitton a Princ - momentky
Námi pořízené momentky a společné fotky Vuittona Halit Paša a Prince si můžete prohlédnout zde.

7. srpna 2014

Biljana Anibag - momentky
Námi pořízené a slibované vodní momentky Biljany Anibag a společné fotky s Cherryl Halit Paša si můžete prohlédnout zde.

6. srpna 2014

Trénink poslušnosti
Námi pořízené fotky Antares Sagarit, Vuittona Halit Paša a Prince, z tréninku poslušnosti s Gabčou Maconovou v Újezdě nad Lesy, si můžete prohlédnout zde.

2. srpna 2014

Biljana Anibag
Námi pořízené fotky dobrmanky Biljany Anibag si můžete prohlédnout zde. Momentky z vodních hrátek a společné fotky jsou v přípravě.

1. srpna 2014

Propozice pro LVT
Vytvořili jsme grafický návrh propozic pro letní výcvikový tábor Marka Urbana.

30. července 2014

Berkeley složila stopařskou speciálku
Sestra naší Sukči (ček.Ch. Borgia Anibag), Berkeley Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), dnes ve Švábově u pana rozhodčího Martina Pejši složila stopařskou zkoušku FPr.1 (96 bodů). Moc gratulujeme ke krásným bodům!

29. července 2014

Kaill Halit Paša
Námi pořízené fotky dobrmana Kailla Halit Paša si můžete prohlédnout zde.

27. července 2014

Biljana složila BH
Šikovná sestra naší Sukči (ček.Ch. Borgia Anibag), Biljana Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), dnes v Ratenicích u pana rozhodčího Luboše Jánského složila zkoušku BH (58 bodů). Blahopřejeme ke krásným, naprosto zaslouženým bodům!!! Byl to velmi vydařený víkend pro naší psí rodinu, na kterou jsme patřičně hrdí!

25. července 2014

Agrias složil IPO2
Výjimečný pes z vrhu A chovatelské stanice Anibag, úžasný bráška naší hnědky Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), ček.Ch., ček.Ich. Agrias Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), dnes v Zátaví u pana rozhodčího Pavla Kováře úspěšně složil zkoušku IPO2 (80-87-99). Moc gratulujeme!!!

22. července 2014

Fotky z Agbarova ZTP
Námi pořízené a slibované fotky z průběhu Agbarovi bonitace ZTP si můžete prohlédnout zde.

21. července 2014

Veron Halit Paša - momentky
Námi pořízené momentky čtyřměsíčního štěňátka plemene dobrman Verona Halit Paša si můžete prohlédnout zde. Tento elegantní a šikovný pejsek je stále na prodej!

19. července 2014

Vrh B ch.s. Noční strážce
Vytvořili jsme prezentační inzerci pro očekávaný vrh B chovatelské stanice bostonských teriérů Noční strážce Vlaďky Cihelkové.

13. července 2014

Azira složila BH
Sestra naší Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), Azira Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), dnes v Rakousku složila zkoušku BH. Velmi gratulujeme!

12. července 2014

Agbar složil ZTP
Strejda naší Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag) a Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Agbar (Ch. Caesarion Halit Paša) (Ch. Galanthus Nobilis Bretagne x Ich. Nilo Dei Nobili Nati), dnes v Čejticích u pana rozhodčího Rudiho Killmaiera složil německou, mezinárodně uznávanou bonitaci ZTP V 1B. Moc gratulujeme k Agbárkovu skvělému zakončení pracovní kariéry! Naše fotky přímo z bonitace jsou v přípravě.

11. července 2014

Fotky z Berkeleyna BH
Námi pořízené a slibované fotky z Berkeleyny zkoušky BH si můžete prohlédnout zde.

10. července 2014

Ares a A'Sofia Donsa Bohemia - momentky
Námi pořízené a slibované fotky dvouměsíčních štěňat dobrmanů Arese a A'Sofie Donsa Bohemia ze zahrádky si můžete prohlédnout zde. Fenečka A'Sofia (žlutý obojek) je stále na prodej!

6. července 2014

Vrh A ch.s. Ellimac
Vytvořili jsme prezentační inzerci pro plánovaný vrh A chovatelské stanice německých ovčáků Ellimac Terezy Prachatické.

5. července 2014

Berkeley složila BH
Sestra naší Sukči (ček.Ch. Borgia Anibag), Berkeley Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), dnes ve Volenici u pana rozhodčího Ulče složila zkoušku BH (56 bodů). Moc gratulujeme ke krásné zkouškové premiéře! Fotky přímo ze zkoušky jsou v přípravě.

4. července 2014

Berkeley Anibag
Námi pořízené portréty dobrmanky Berkeley Anibag si můžete prohlédnout zde.

2. července 2014

Ares a A'Sofia Donsa Bohemia
Námi pořízené fotky dvouměsíčních štěňat dobrmanů - Ares a A'Sofia Donsa Bohemia, si můžete prohlédnout zde. Momentky ze sourozeneckých hrátek na travičce jsou v přípravě.

1. července 2014

Hlavička pro Baboo
Vytvořili jsme novou hlavičku pro webové stránky chovatelské stanice amerických stafordšírských teriérů Baboo paní Zuzany Motejlkové.

29. června 2014

Veron a Vayden Halit Paša a Ferrari Brettan
Námi pořízené fotky tříměsíčních štěnat plemene dobrman a erdelteriér - Veron a Vayden Halit Paša a Ferrari Brettan, z tréninku poslušnosti s Gabčou Maconovou v Újezdě nad Lesy, si můžete prohlédnout zde.

28. června 2014

Antares, Arkadas a Agbaria Sagarit
Námi pořízené fotky exteriéru a prvních tréninkových krůčků tříměsíčních štěňat dobrmanů - Antares, Arkadas a Agbaria Sagarit, si můžete prohlédnout zde.

27. června 2014

Logo pro ZKO Děčín
Vytvořili jsme logo pro základní kynologickou organizaci Děčín.

23. června 2014

Sendynka se stává veteránkou!
Právě dnes uplynulo přesně 8 let ode dne, kdy černý uzlíček štěstí Sendynka (Grandšampionka Baby Brittannica di Brittasgang : Mch. Brittanica Halit Paša x Ich. Elton Extra Moravák), vstoupil do našich životů. Obohatila naší rodinu o svou jedinečnou přítomnost a nezáludnou, vždy přátelskou a veselou povahu, nám je věrným kamarádem a našim ostatním dobrmankám pak milující maminkou. Jsme vděční za každý den s ní a pevně doufám, že jich máme před sebou ještě spoustu! Tichou vzpomínku věnujeme také Sendynčinu bráškovi Bodieskovi, který bohužel díky nešťastné události, jež se přihodila letos v únoru, již není mezi námi. K příspěvku přikládám rodinné foto z našeho archivu a zároveň tímto slibuji aktuální fotky celé naší smečky, které budou v přípravě přes léto.
Babčo Sendynko, přejeme Ti vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, dlouhá léta a vše, co si jen budeš přát (jedno přání Ti na očičkách jasně vidím - neboj se, dietku pro dnešek porušíme a servírovat se bude Tvá oblíbená krupicová kaše, bez níž by narozeninová párty přeci nemohla proběhnout =o) !!! ). Bráškům Wolfimu (Bonapart) a Bobovi (Bambulino) přejeme totéž co Sendynce, tzn. hlavně to zdravíčko!

17. června 2014

Vizitka pro boxery
Vytvořili jsme grafický návrh vizitky pro chovatelskou stanici německých boxerů Loving Forever.

9. června 2014

Arkadas Sagarit - na prodej!
Vytvořili jsme prezentační inzerci pro krásného, milého, 3 měsíčního černého dobrmaního chlapečka Arase (Arkadas Sagarit), který stále ještě hledá milující domov!

2. června 2014

Vizitka pro bostony
Vytvořili jsme grafický návrh vizitky pro chovatelskou stanici bostonských teriérů Noční strážce.

31. května 2014

Setkání "Béčat" Anibag ve Volenici
Začátkem května proběhlo menší setkání "Béčat" Anibag ve Volenice. Povídání a odkaz na výcvikové, běhací i společné fotky z tohoto příjemného dne vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

22. května 2014

Camille z údolí Úpy
Námi pořízené fotky feny plemene německý ovčák, Camille z údolí Úpy, si můžete prohlédnout zde.

21. května 2014

Elizabeth di Brittasgang - obrany
Námi pořízené fotky dobrmanky Elizabeth di Brittasgang ze středečního tréninku obran s Markem Urbanem v Praze si můžete prohlédnout zde.

20. května 2014

Flash Aykmar
Námi pořízené fotky německého ovčáka Flashe Aykmar si můžete prohlédnout zde.

19. května 2014

Dhilaya Coldplay
Námi pořízené fotky dobrmanky Dhilayi Coldplay si můžete prohlédnout zde.

18. května 2014

Klubová výstava DKČR Sadská 17.5.2014, rozh. MVDr. Marie Brožová (CZ)
Výsledek sestry naší Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Berkeley Anibag, zveřejňujeme níže.

sestra Sukie, Berkeley Anibag - třída otevřená - V 3 (5 fen)

17. května 2014

Akira složila IPO1
Další skvělé zvíře z vrhu A chovatelské stanice Anibag, milovaná sestra naší hnědky Sarah (Jch., ček.Ch. Agamba Anibag), Akira Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland), dnes v Německu složila zkoušku IPO1 (96-88-85). Moc gratulujeme jak Akiře, tak její paničce Santině!

16. května 2014

Eternity Coldplay
Námi pořízené fotky dobrmanky Eternity Coldplay si můžete prohlédnout zde.

14. května 2014

Vrh V Halit Paša na travičce
Námi pořízené akční momentky sedmitýdenních dobrmanů z vrhu V Halit Paša si můžete prohlédnout zde.

12. května 2014

Bubo - krevní rozbor (CZ 5/2014)
Bratrovi naší Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Bubovi Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), byl na veterinární klinice v Praze proveden krevní rozbor na zjištění funkce štítné žlázy, jehož výsledek je negativní! Klukům, Bubákovi i jeho pánečkovi Michalovi, od nás letí velká gratulace.

10. května 2014

Biljana - vyšetření srdce (CZ 5/2014)
Sestra naší Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Biljana Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), byla u MVDr. Scheera v Brně na vyšetření srdce metodou Doppler, Echocardiografie, Sono, jehož výsledek je negativní! Jeny, i její paničce Janě, moc gratulujeme k této skvělé zprávě.

7. května 2014

Vrh V Halit Paša- 7. týden
Námi pořízené fotky sedmitýdenních štěňátek dobrmanů z vrhu V Halit Paša si můžete prohlédnout zde. Tři černí, plně nekupírovaní chlapečci, Veron, Vorick a Vayden, jsou stále volní! Pokud byste měli zájem o jednoho z nich, neváhejte se obrátit na chovatelku Jindru Lefnerovou.

27. dubna 2014

MVP České Budějovice, rozh. Vladimír Piskay (SK)
Výsledek sestry naší Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Berkeley Anibag, zveřejňujeme níže.

sestra Sukie, Berkeley Anibag - třída otevřená - V 2 res.CAC (3 feny)

(Berkeley je vlevo sedící dobrmanka)

26. dubna 2014

Berkeley - vyšetření srdce (CZ 4/2014)
Sestra naší Sukie (ček.Ch. Borgia Anibag), Berkeley Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), byla na vyšetření srdce metodou Doppler, Echocardiografie, 15 min. EKG, jehož výsledek je negativní! Bebině a její paničce Jitce, velmi gratulujeme k této úžasné novině, ze které máme velkou radost.

24. dubna 2014

Elizabeth di Brittasgang
Námi pořízené fotky dobrmanky Elizabeth di Brittasgang si můžete prohlédnout zde.

23. dubna 2014

Elizabeth di Brittasgang - momentky
Námi pořízené momentky dobrmanky Elizabeth di Brittasgang si můžete prohlédnout zde.

20. dubna 2014

Vrh A Sagarit- 7. týden
Námi pořízené fotky sedmitýdenních štěňátek dobrmanů z vrhu A Sagarit si můžete prohlédnout zde. Dva chlapečci (černý a hnědý) jsou stále volní! Pokud byste měli zájem o jednoho z těchto dvou krasavců, neváhejte se obrátit na chovatelku Janu Konečnou.

(na fotografiích je můj favorit, Aldaniti Sagarit, jeden ze dvou volných chlapečků)

19. dubna 2014

Vrh A Sagarit na zahrádce
Námi pořízené akční momentky sedmitýdenních dobrmanů z vrhu A Sagarit a také památeční společné fotky celého vrhu s chovatelkou a její rodinou si můžete prohlédnout zde.

13. dubna 2014

† Bafira Anibag
Dokud tu bude poslední z nás, budeš tu i Ty s námi... Za sourozence vrhu B Anibag.

8. dubna 2014

Kardiologické a krevní vyšetření na LMU v Mnichově po sedmé
Koncem března jsme se Sendy a Sukie (naše černé dobrmanky) opět podstoupili další nepovinné, leč pro nás nejdůležitější zdravotní vyšetření a to kompletní vyšetření srdce metodou Holter a Doppler. Stručné výsledky zveřejňujeme níže. Více informací pak vkládáme do rubriky Zdravotní vyšetření, do části Reportáže.

Sendy- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG, Štítná žláza toto všechno negativní,
Holter (24 hod EKG) 10 VES, Natr. peptidy zvýšený srdeční biomarker (D 3/2014)
Sukie- Doppler, Echocardiografie, Sono PDA (D 3/2014)

4. dubna 2014

Test na Locus D
Vzhledem k plánovanému letnímu krytí naší Sarah (Jch.,č.Ch. Agamba Anibag), jsme s ní v Genomii v Plzni podstoupili ještě poslední nepovinné zdravotní vyšetření a tím byl test na Locus D tzv. Dilution, jehož výsledek je D/D, což znamená, že Sárka nenese vlohy pro zředěné barvy a s námi vybraným německým krycím psem, jehož identitu již brzy zveřejníme, budou mít pouze černá a hnědá štěňátka! Máme z těchto zpráv velikou radost a už nezbývá než čekat, až nám začne Sárinka hárat.

3. dubna 2014

Vrh A Sagarit- 5. týden
Námi pořízené fotky pětitýdenních štěňátek dobrmanů z vrhu A Sagarit si můžete prohlédnout zde. Dva chlapečci (černý a hnědý) a jedna černá holčička jsou ještě volní! Pro více informací o těchto malých úžasňácích neváhejte navštívit webové stránky ch.s. Sagarit.

(na fotografiích je moje krásná kmotřenka, Agbaria Sagarit)

22. března 2014

Vrh V ch.s. Halit Paša
Vytvořili jsme prezentační inzerci pro Jindru Lefnerovou a její nedávno narozený vrh V chovatelské stanice dobrmanů Halit Paša.

18. března 2014

Addi slaví 10. narozeniny
Úžasný Addi vom Neuland, tatínek naší Sarah (Jch. Agamba Anibag) a zároveň také jeden z nejlepších dobrmanů co jsem kdy poznala, slaví dnes krásné 10. narozeniny! Milovaný Addi, přejeme Ti vše nejlepší a hlavně hodně zdraví a vitality do dalších let!!!

14. března 2014

Hlavička pro leopardy
Vytvořili jsme novou hlavičku pro webové stránky Ilony Borýskové, Catahoula leopard dog.

13. března 2014

Výběr fotek z výcvikáče
Výběr z námi focených fotek na zakázku pořízených na březnovém výcvikovém víkendu Gabči a Máry si můžete prohlédnout zde.

(dobrmanka na fotografiích je sestra naší Sukie, Biljana Anibag)

4. března 2014

Procházka s přáteli
Koncem února jsme u nás v Lázu vyrazily na společnou procházku s našimi přáteli, Luckou a Eliškou. Povídání a odkaz na fotografie z tohoto sluncem zalitého dne vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

27. února 2014

Logo pro závod ZKO
Vytvořili jsme logo ZKO závodu Děčínská kotva.

25. února 2014

Ithaka má zdravé srdíčko
Ch. Ithaka Halit Paša, přímá sestra Ch. Ismény Halit Paša, tzn. teta naší Sáry a Sukči (Jch. Agamby a č.Ch. Borgie Anibag), podstoupila v 8 letech kompletní vyšetření srdce na LMU v Mnichově a my Vám rádi přinášíme nejlepší možné výsledky tohoto důležitého, leč bohužel stále ještě nepovinného zdravotního vyšetření:

Ithaka Halit Paša- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG, Holter (24 hod EKG), Štítná žláza & Natriuretické peptidy toto všechno negativní (D 2/2014) = bez příznaků DCM

(na fotografii je Ch. Isména Halit Paša)

7. února 2014

Prezentace pro Loving Forever
Vytvořili jsme prezentaci pro chovatelskou stanici německých boxerů Zdeňky Flajšingerové, Loving Forever a její chovnou fenu Jch, Ch, Gch Ustinellu z Ungeltu.

6. února 2014

Gch. Ustinella z Ungeltu
Zpracovali jsme prezentační fotografii postoje pro krásnou boxerku Gch. Ustinellu z Ungeltu.

5. února 2014

Sukienka má 2. narozeniny
Přede dvěma lety se narodil vrh B chovatelské stanice Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers) a spolu s ním naše Sukie (č.Ch. Borgia Anibag). Borgio, Bafiro, Biljano, Berkeley, Bretagne, Bubo, Bango, Bolde, Borisi a Brutusi, přejeme Vám, ať jste v životě šťastní a hlavně aby Vám zdravíčko sloužilo jako doposud!

4. února 2014

Bodiesek † 8 let
S velikým zármutkem v srdci oznamujeme, že nás navždy opustil milovaný Bodie Proffi di Brittasgang, bráška naší Sendy (Gch. Baby Brittannica di Brittasgang)...

3. února 2014

Zamu slaví 10. narozeniny
Zamu Les Deux Peupliers, tatínek naší Sukie (č.Ch.Borgia Anibag), slaví dnes krásné 10. narozeniny. Přejeme mu vše nejlepší a hodně zdraví do dalších let!

2. února 2014

Béčata v Lázu
Koncem ledna jsme u nás v Lázu přivítali další milou rodinnou návštěvu. Povídání a odkaz na akční a společné sluníčkové fotografie z této parádní akcičky vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas. Anibagu zdar =o)!

1. února 2014

Logo pro stáj Golem
Vytvořili jsme logo pro sportovní stáj Golem.

28. ledna 2014

Koláž pro Channy III
Vytvořili jsme prezentační koláž oznamující udělení titulu Šampiona Slovenské republiky pro krásnou maďarskou ohařku Jch., Ch. Bellisima Channy Boglarca.

12. ledna 2014

Procházka s bráškou Bangem
Po nedělní brněnské výstavě psů jsme se se Sukienkou (ček.Ch. Borgia Anibag), zastavili na návštěvě u našeho brášky Banga Anibag a jeho paničky Denisy a vyrazili jsme s nimi na společnou procházku. Fotky si můžete prohlédnout zde.

5. ledna 2014

NVP Brno, rozh. Antonín Karban (CZ)
Výsledek naší nejmladší ocasatky z této výstavy zveřejňujeme níže.

naše Sukie, ček. Ch. Borgia Anibag - mezitřída - V 2 res.CAC

3. ledna 2014

Sváteční návštěva Agbárků v Lázu
Během vánočních svátků nás u nás v Lázu potěšili milou návštěvou Agbárci, naše "psí" rodina přes strejdu Bářu (Ch. Caesarion Halit Paša, strejda naší Sárky a Sukči - Agbárkova maminka Galanthus Nobilis Bretagne je babičkou našich ocasatek) a vzdálenou příbuznou Nejdynku (Nadine Halit Paša, příbuzná naší Sendynky - Nejdy prababička Frezie Bohemia Gotika, je babičkou Sendušky). Pár momentek a jednu krásnou památeční společnou fotku z naší sváteční neděle si můžete prohlédnout zde.

2. ledna 2014

Vánoční výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana na Spytě
Já, Sárka a Sukča jsme se zúčastnily Vánočního výcvikového víkendu Gábiny Macounové a Marka Urbana, který proběhl ve dnech 29.11. - 1.12.2013 v České Skalici, Spytě. Vkládáme krásné, nejen výcvikové video všech zúčastněných, na němž uvidíte i naše dvě ocasatky. Video stojí za shlédnutí, skutečně se povedlo a my za něj moc děkujeme šikovnému autorovi, Márovi!

1. ledna 2014

PF 2014
Andělsky pohádkové Vánoce, Mikulášsky štědrou nadílku pod stromečkem a po čertech vydařený rok 2014 přeje ch.s. od Černých démonů.


myspace view counter