31. prosince 2012

PF 2013
Ať Vánoce naplní Vaše srdce a Váš domov láskou a radostí.
ch.s. od Černých démonů

30. prosince 2012

Středeční tréninky poslušnosti s Gábou v Duxu
Fotky z jednoho z našich středečních tréninků poslušnosti s Gábou Macounovou v kynologickém areálu Dux v Českém Brodě, kterých se pravidelně zúčastňujeme, najdete zde.

23. prosince 2012

VIII. Výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana v Duxu
Fotky z letos posledního, v pořadí již osmého, výcvikového víkendu Gábiny Macounové a Marka Urbana, který proběhl ve dnech 14. - 16. prosince prvně v kynologickém areálu Dux v Českém Brodě, najdete zde.

18. prosince 2012

Nové video Agriase- poslušnost & obrana
Vkládáme nové, aktuální video z poslušnosti a obrany dvouletého brášky naší Sarah, Agriase Anibag (CH. Isména Halit Paša x Addi vom Neuland).

17. prosince 2012

Výsledky štítné žlázy, natriuretických peptidů a holtera
Zbývající výsledky z vyšetření Sendynky (GCH. Baby Brittannica di Brittasgang) a Arníčka (CH. Arny di Brittasgang) na LMU v Mnichově nám právě dnes dorazily, a tak je zveřejňujeme (viz. níže). Více podrobností ohledně nálezů najdete v rubrice Zdravotní vyšetření, v části Reportáže.

Sendy- Štítná žláza negativní, Natriuretické peptidy mírně zvýšená hodnota srdečního biomarkeru, Holter (24 hod EKG) 4 VES (D 11/2012)
Arny- Štítná žláza negativní (krevní rozbor i sono), Natriuretické peptidy negativní, Holter (24 hod EKG) 117 VES (D 11/2012)

14. prosince 2012

PFka na rok 2013 podruhé
Vytvořili jsme další PFka na rok 2013, tentokrát pro rodinu dobrmana Caesarion Halit Paša a majitele australské kelpie a cane corso Basti a Aischa. Stále ještě nabízíme možnost vytvoření přáníčka i pro Vás!

13. prosince 2012

Elton slaví 9 let
Sendynky tatínek, Ich. Elton Extra Moravák, právě dnes slaví svých krásných 9 let. Zde vkládáme pár jeho aktuálních fotografií, abyste viděli, že snad vůbec nestárne a stále vypadá naprosto senzačně! Přejemu mu všechno nejlepší, hlavně pevné zdravíčko a ať mu jeho mladistvý vzhled a elán vydrží!

11. prosince 2012

Další preventivní vyšetření naší psí rodiny na LMÜ v Mnichově
Sendynky maminka a sestřička, Brittanica Halit Paša a Corleona Lady di Brittasgang, se na podzim letošního roku opět podrobily preventivnímu kompletnímu kardiologickému a krevnímu vyšetření v Německu. Ke skvělým výsledkům (viz níže) upřímně gratulujeme!

Brittanica Halit Paša- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG, Holter (24 hod EKG), Štítná žláza, krevní testy neg.(D 2012)
Corleona Lady di Brittasgang- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG, Holter (24 hod EKG), Štítná žláza, krevní testy neg.(D 2012)

10. prosince 2012

Zima 2012
Povídání a pár momentek z našeho udržování fyzičky vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas. Na fotce zleva: Arny, Sendy, Sarah, Sukie.

8. prosince 2012

Kalendáře a další PFko na rok 2013
Vytvořili jsme kalendáře na rok 2013 pro maďarskou ohařku Bellisima Channy Boglarca, ch.s. německých ovčáků z Wlachova dvora a PFko pro majitele dobrmana Bango Anibag. Pokud máte zájem o kalendář nebo PFko od nás, napiště nám!

6. prosince 2012

Brácha naší Sukie, Bango
Námi pořízené portréty desetiměsíčního dorostence Banga Anibag si můžete prohlédnout zde.

3. prosince 2012

Kalendář na rok 2013
Vytvořili jsme nástěnný kalendář s našimi třemi dobrmankami na rok 2013, který si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete i Vy vytvořit grafický návrh kalendáře s Vašimi fotkami, obraťte se na nás!

2. prosince 2012

PFka na rok 2013
Vytvořili jsme PFka na rok 2013 pro ch.s. dobrmanů Anibag chovatelky Gábiny Macounové, dobrmana Arnyho di Brittasgang majitelky Lucie Novotné a firmu Nábytek Novotný. V plném rozlišení si je můžete prohlédnout zde. Pokud i Vy máte zájem o PFko od nás, neváhejte nás kontaktovat!

30. listopadu 2012

Kardiologické a krevní vyšetření na LMÜ v Mnichově po páté
Poslední listopadové úterý, tj. 27.11.2012, naše Sendy (Gch. Baby Brittannica di Brittasgang) a její bratranec Arny (Ch. Arny di Brittasgang) podstoupili v Německu kompletní kardiologické a krevní vyšetření, Sendynka již po páté. Prozatímní výsledky naleznete níže. Výsledky z holtera zveřejníme, až je obdržíme. Reportáž z vyšetření najdete v rubrice Zdravotní vyšetření, v části Reportáže.

Sendy,Baby Brittannica di Brittasgang-Doppler,Echo,Sono,15min EKG neg.(D 11/2012)
Arny di Brittasgang- Doppler, Echo, Sono, 15 min EKG neg.(D 11/2012)

27. listopadu 2012

VII. Výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana ve Spytě
Reportáž s fotkami z letošního sedmého výcvikového víkendu s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem v České Skalici - Spytě, který proběhl ve dnech 16. - 18. listopadu, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

26. listopadu 2012

Nová hlavička
Do hlavičky našich stránek jsme vložili fotku hlavy i naší třetí dobrmanky, Sukie, takže je nyní již zcela kompletní.

22. listopadu 2012

Sárince jsou 2 roky
Naše čokoládka Sárinka (JCH. Agamba Anibag) slaví právě dnes své 2. narozeniny. Přejeme jí především pevné zdraví a trocha toho rozumu by také neškodila =o)! Sářiným sourozencům Agriasovi, Artovi, Arxovi, Arise, Attibě, Aziře, Akiře, Araxovi, Agisse, Arsanovi a Arize také přejeme vše nejlepší k dnešnímu velikému dni!!!

13. listopadu 2012

Tvorba PF 2013
Vánoce a Nový rok se kvapem blíží, a proto Vám nabízíme tvorbu vlastních vánočních, či novoročních PFek. Nenechávejte tuto milou sváteční tradici na poslední chvíli a za včasu nás kontaktujte!

5. listopadu 2012

Agriasova premiéra na zkoušce
Agrias Anibag, bráška naší Sarah (JCH. Agamba Anibag), včera složil svou první zkoušku z výkonu, kterou byl náročný pochoďák BH a to navíc na krásných 57 bodů! Gabče i Aginovi jsme celý den drželi palce a jsme moc rádi, že jim můžeme pogratulovat ke skvělému startu jejich sportovní kariéry!!!

4. listopadu 2012

MVP Praha, rozh. Mgr. Jana Janek (SK)
Dnešní výsledek naší Sukči naleznete níže, reportáž pak v rubrice Výstavy, v části Reportáže z výstav.

Sukie, Borgia Anibag- třída dorostu- N 1

29. října 2012

Aktualizace galerie
Do rubriky Galerie jsme doplnili slibované odkazy na jednotlivé fotogalerie naší Sukie, a také jsme doplnili aktuální fotky do fotogalerií naší Sarah.

28. října 2012

Aktualizace výcviku
Do rubriky Výcvik, do části Povídání z výcviku, jsme doplnili text pro rok 2012.

27. října 2012

Doplnění bannerů v galerii
Do rubriky Galerie, do sloupce k Borgia Anibag, jsme doplnili nové bannery pro vstupy do jednotlivých fotogralerií naší Sukie. Zprovozníme je pak v dohledné době.

24. října 2012

VI. Výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana ve Spytě
Reportáž s fotkami z letošního šestého výcvikového víkendu s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem v České Skalici - Spytě, který proběhl ve dnech 19. - 21. října, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

18. října 2012

Mistrovství ČR dobrmanů, Volenice (13.10.2012)
V sobotu proběhlo Mistrovství ČR dobrmanů, na kterém reprezentovala naši krev Gábina Macounová s maminkou našich dvou nejmladších dobrmanek, CH. Isménou Halit Paša. Výsledek našich holek, Gabči a Isy, najdete níže, reportážní galerii s našimi fotkami z tohoto závodu pak zde.

mamka Sarah a Sukie, CH. Isména Halit Paša 0 - 92 - 96, Nejlepší obrana Mistrovství!


10. října 2012

Inzerce plánovaného vrhu E ch.s. Coldplay
Vytvořili jsme reklamní inzerci pro plánovaný vrh E chovatelské stanice dobrmanů Coldplay. V plném rozlišení si ji můžete prohlédnout zde.

9. října 2012

Dobrmaní speciál Gábiny Macounové v Zátaví
Reportáž s fotkami z historicky prvního poslušnostního Dobrmaního speciálu s Gábinou Macounovou v Zátaví, který proběhl ve dnech 27. - 29. září, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

8. října 2012

Brácha naší Sarah, Arx
Vkládáme nové fotky Arxe Anibag do rubriky sourozenci Sarah.

5. října 2012

Brácha naší Sarah, Art
Námi pořízené fotky Arta Anibag si můžete prohlédnout zde. Zároveň jsme zaktualizovali rubriku sourozenci Sarah.

4. října 2012

Brácha naší Sukie, Bold
Námi pořízené fotky osmiměsíčního dorostence Bolda Anibag si můžete prohlédnout zde. Zároveň jsme zaktualizovali rubriku sourozenci Sukie.

3. října 2012

Apollo od Novomlýnských jezer
Námi pořízené fotky šestiměsíčního Apolla od Novomlýnských jezer si můžete prohlédnout zde.

2. října 2012

Kveta´s Lena
Námi pořízené fotky šestiměsíční americké pitbulteriérky Kveta´s Lena si můžete prohlédnout zde.

24. září 2012

V. Výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana ve Spytě
Včera jsme se vrátily z dalšího letošního, v pořadí již pátého výcvikového víkendu Gábiny Macounové a Marka Urbana v České Skalici - Spytě, který proběhl ve dnech 21. - 23. září. Fotografie s reportáží z něj ovšem tentokrát neočekávejte. Abychom Vám to ale vynahradily, s velikým potěšením vkládáme parádní video z našeho druhého letošního LVT ve Spytě s Gabčou a Markem, na němž se mezi jinými cvičenci mihnou i všechny tři naše dobrmanky. Přejeme příjemné sledování!

18. září 2012

Výcvikový víkend s Vítkem Vymětalem
Povídání o našem uplynulém víkendu plném stop a poslušností vkládáme do rubriky Výcvik, do části Reportáže z výcviku.

13. září 2012

LVT Gábiny Macounové a Marka Urbana ve Spytě
Povídání a fotky z našeho druhého letošního LVT vkládáme do rubriky Výcvik, do části Reportáže z výcviku.

12. září 2012

Speciální výstava DKČR Klánovice, rozh. Thomas Becht (D), 8.9.2012
Výsledky našich dobrmanek naleznete níže, reportáž spolu s krásnými fotkami pak v rubrice Výstavy, v části Reportáže z výstav.

Sukie, Borgia Anibag- třída dorostu- VN 3
Sendy, GCH. Baby Brittannica di Brittasgang- třída vítězů- V 3

11. září 2012

Rentgeny Araxe
Bratr naší Sarah (JCH. Agamba Anibag), Arax, podstoupil rentgenologické vyšetření na dysplazii kyčelních kloubů. Gratulujeme ke skvěléme výsledku!

Arax Anibag - HD A (D 2012)

10. září 2012

Akira složila svou první zkoušku z výkonu
Akira Anibag, sestra naší Sarah (JCH. Agamba Anibag), složila v Německu svou první zkoušku z výkonu, kterou bylo náročné BH! Upřímně gratulujeme ke skvělému začátku její sportovní kariéry!!!

9. září 2012

Naše Sarah
Vkládáme aktuální fotografii postoje naší téměř dvouleté Sarah (JCH. Agamba Anibag) a zároveň kompletně aktualizujeme její osobní prezentaci.

8. září 2012

Brácha naší Sarah, Agísek
Námi pořízené fotky Agriase Anibag si můžete prohlédnout zde.

7. září 2012

Maminka naší Sarah a Sukie, Isménka
Námi pořízené fotky 6ti leté Ismény Halit Paša si můžete prohlédnout zde.

6. září 2012

Derrick Bonnapo
Námi pořízené fotky rotvajlera Derricka Bonnapo si můžete prohlédnout zde.

5. září 2012

Naše Sukie
Vkládáme aktuální fotografii postoje naší 6ti měsíční Sukie (Borgia Anibag) a zároveň kompletně aktualizujeme její osobní prezentaci.

4. září 2012

Fraya Marko Gero
Námi pořízené fotky belgické ovčačky malinois Frayi Marko Gero si můžete prohlédnout zde.

3. září 2012

Attila di Faray
Námi pořízené fotky čtyřměsíčního belgického ovčáka malinois Attily di Faray si můžete prohlédnout zde.

2. září 2012

Camille z údolí Úpy
Námi pořízené fotky německé ovčačky Camille z údolí Úpy si můžete prohlédnout zde.

25. srpna 2012

LVT Česká Skalice, Spyta podruhé
Dnes odjíždíme na náš druhý letošní letní výcvikový tábor tentokrát s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem!!!

22. srpna 2012

U vody
Do rubriky Srazy, venčení, volný čas vkládáme povídání a fotografie z prázdninového výletu k vodě s naší milou rodinnou návštěvou.

20. srpna 2012

LVT Martina Plecháčka a Zbyška Goreckého ve Spytě
Povídání a fotky z našeho prvního letošního LVT vkládáme do rubriky Výcvik, do části Reportáže z výcviku.

15. srpna 2012

Inzerce plánovaného vrhu C ch.s. Anibag
Vytvořili jsme reklamní inzerci pro plánovaný vrh C chovatelské stanice dobrmanů Anibag, chovatelky Gábiny Macounové.

24. července 2012

LVT Česká Skalice, Spyta
Dnes odjíždíme na letní výcvikový tábor s Martinem Plecháčkem, Gábinou Macounovou a spoustou dalších fajnových lidiček!!!

23. července 2012

CACIT Dobříš - fotky
Slibované fotky z CACITu najdete zde. Na společné fotce vrhu B nám bohužel chybí Berkeley. Během příštího setkání, které je již plánováno spolu s další výcvikovou akcí na měsíc září, toto nedopatření jistě napravíme!

22. července 2012

CACIT Dobříš
O víkendu jsme se zúčastnili Mezinárodního kynologického festivalu CACIT Dobříš 2012. Mezi 45 startujícími závodníky (z nichž byli 4 dobrmani, 1 velký knírač, 3 rotvajleři a zbytek pochopitelně belgičtí a němečtí ovčáci) opět skvěle reprezentovala naši krev Gábina Macounová s maminkou našich dvou nejmladších dobrmanek, CH. Isménou Halit Paša. Skvělý výkon a bodové ohodnocení Gabči s Isou malinko pokazily pouze nezalehnuté předměty na stopě. Výsledek "našich žen", ke kterému celá naše smečka moc gratuluje, naleznete níže! Benjamínek Sukie, která nás na akci doprovázela, se jistě ale nejvíce radovala z dalšího setkání vrhu B ch.s. Anibag, jenž během CACITu také proběhl. Sešlo se nás zde opět krásných 5 dorostenců, tentokrát 4 holčičky Biljana, Bafira, Berkeley, Borgia (Sukie) a dokonce prvně i 1 krásný chlapák jako hora, Bubo. Fotky Ismény z CACITu a i jedna společná 5ti měsíčního vrhu B snad již brzy budou k dispozici (mimořádně jsme nefotili my, ale přesto slibujeme, že link na galerii zveřejníme, hned jak to bude možné)!

maminka naší Sarah a Sukie, CH. Isména Halit Paša - 12. místo, 265 bodů (76-95-94)

20. července 2012

Portréty Sárky a Sukie
Odkazy na aktuální portréty našich dvou ocasatek, Sárky (JCH. Agamba Anibag) a Sukie (Borgia Anibag) vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

19. července 2012

Prezentace Arnyho di Brittasgang
Vytvořili jsme prezentační koláž pro psa plemene dobermann jménem CH. Arny di Brittasgang, majitelky Lucky Novotné.

17. července 2012

Prezentace krycího psa Caesarion Halit Paša
Vytvořili jsme prezentační koláž pro krycího psa plemene dobermann jménem CH. Caesarion Halit Paša, majitelky Jany Konečné.

14. července 2012

Caesarion Halit Paša
Námi pořízené fotky Agbara (CH. Caesarion Halit Paša), si můžete prohlédnout zde.

10. července 2012

IV. Výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana ve Spytě
Reportáž s fotkami z letošního čtvrtého výcvikového víkendu s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem v České Skalici - Spytě, který proběhl ve dnech 22. - 24. června, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

8. července 2012

Vrh A Royal Felicity na zahrádce
Slibované momentky pětitýdenních štěňátek dobrmánků z vrhu A Royal Felicity ze zahrádky si můžete prohlédnout zde. Na první fotce tohoto alba jsou zachyceny ve vtipné póze další dvě aktérky, které se focení zúčastnily spolu se mnou, naše Sárka a Sukie. Co si o focení myslely ony, je patrné z jejich výrazů na fotce... Doufám, že ostatní ohlasy budou již jedině kladné =o)!

4. července 2012

Vrh A Royal Felicity- 5. týden
Námi pořízené fotky pětitýdenních dobrmanů z vrhu A Royal Felicity, si můžete prohlédnout zde. V přípravě jsou opět ještě momentky ze zahrádky.

1. července 2012

NVP Klatovy, rozh. MVDr. František Šimek (CZ)
Výsledky „našich“ níže, reportáž v rubrice Výstavy, v části Reportáže z výstav.

naše Sukie, Borgia Anibag- třída štěňat- VN 2
naše Sarah, Jch. Agamba Anibag- mezitřída- V 1
strejda naší Sarah a Sukie, Ch. Caesarion Halit Paša- třída otevřená- VD 2

25. června 2012

Vrh A Royal Felicity na zahrádce
Slibované momentky třítýdenních štěňátek dobrmánků z vrhu A Royal Felicity ze zahrádky si můžete prohlédnout zde.

23. června 2012

Sendynce je 6 let
To to letí! Naše nejstarší zlatíčko Sendynka (GCH. Baby Brittannica di Brittasgang) se dnes dožívá svých krásných 6ti let... Milovaná Senduško, z celého srdce Ti přejeme hlavně zdravíčko a aby Tě Tvůj neodmyslitelný elán a radost ze života nikdy neopustily. Máme Tě moc rádi holčičko naše!!! Stejné přání pochopitelně letí i k Sendynčiných bráškům Bodiemu Proffi, Bonapartovi a Bambulinovi.

20. června 2012

Vrh A Royal Felicity- 3. týden
Námi pořízené fotky třítýdenních dobrmanů z vrhu A Royal Felicity, si můžete prohlédnout zde. V přípravě jsou ještě momentky ze zahrádky.

19. června 2012

Inzerce volného štěňátka Anthony Royal Felicity
Vytvořili jsme reklamní inzerci pro volné štěňátko plemene dalmatin jménem Anthony Royal Felicity, chovatelky Světluše Špetové.

18. června 2012

Anthony Royal Felicity
Námi pořízené fotky tříměsíčního dalmatina Tondy (Anthony Royal Felicity), si můžete prohlédnout zde.

17. června 2012

Prezentace chovného psa Anthony Joe Beawen´s Hope
Vytvořili jsme prezentační koláž pro chovného psa plemene rhodesian ridgeback jménem ICH. Anthony Joe Beawen´s Hope, majitelky Míši Prejzkové.

12. června 2012

III. Výcvikový víkend Gábiny Macounové a Marka Urbana ve Spytě
Reportáž s fotkami z letošního třetího výcvikového víkendu s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem v České Skalici - Spytě, který proběhl ve dnech 18. - 20. května, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

4. června 2012

Klubová výstava v Sadské, aneb sraz sestřiček z vrhu B Anibag
Slibovanou reportáž a odkazy na fotogalerie z klubové výstavy v Sadské a současného srazu sestřiček vrhu B Anibag vkládáme do rubriky Výstavy, do části Reportáže z výstav.

2. června 2012

Dobrmani, dobrmanky, dobrmáňata, všude kam se podíváš...!
Dobrmankáři, srdečně Vás zveme na jedinečnou výcvikovou akci připravovanou speciálně pro dobrmany. Pořádat jí bude Gábina Macounová (poslušnost) a Honza Böhm (obrany) v Zátaví, koncem měsíce září. Dokažme nejen sobě, že dobrmani na výcvikovém place ještě nepatří do starého železa a mají stále co ukázat!!! Pro více informací se neváhejte obrátit na pořadatelku Gábinu Macounovou.

31. května 2012

Výstavní trénink vrhu B In Stile Nero
Začátkem května jsme se zúčastnili výstavního tréninku Baxtera, Blacka, Briketky, Bagheery a Baltazara In Stile Nero. Reportážní fotografie si můžete prohlédnout zde.

29. května 2012

IDC Mistrovství světa dobrmanů podle IPO 3, Halásztelek (Maďarsko)
O víkendu jsme se celá rodina v roli diváků zúčastnili Mistrovství světa dobrmanů v Maďarsku. Mezi českými závodníky reprezentovala naši krev Gábina Macounová s maminkou našich dvou nejmladších dobrmanek, CH. Isménou Halit Paša. Moc pěkný výsledek Gabči a Isy najdete níže, kompletní výsledky pak zde. Všem moc gratulujeme a už se moc těšíme na příští rok do Vrbového!

maminka naší Sarah a Sukie, CH. Isména Halit Paša 0 - 91 - 91

19. května 2012

Klubová výstava Kroměříž, rozh. Miroslav Bedekovič (HR)
Výsledky „našich“ ze sobotní klubové výstavy dobrmanů zveřejňujeme níže. Moc bratříčkovi, Bubákovi, a jeho páníčkovi, Michalovi, gratulujeme ke skvělé výstavní premiéře v kruhu!

bratr naší Sukie, Bubo Anibag- baby třída- VN 1, Klubový vítěz baby

14. května 2012

Klubová výstava Sadská, rozh. Andraš Polgár (CZ), 12.5.2012
Výsledky „našich“ ze sobotní klubové výstavy dobrmanů zveřejňujeme níže. V přípravě je reportáž s fotkami z této akce, která se stala zároveň srazem všech holčiček z vrhu B Anibag, mezi než patří i naše Sukie (Borgia Anibag). Máte se tedy opravdu na co těšit!

naše Sarah, Jch. Agamba Anibag- mezitřída- V 1 CAC
= stala se čekatelkou Klubového šampiona DKČR !!!
naše Sendy, Gch. Baby Brittannica di Brittasgang- třída vítězů- V 3
bratr naší Sarah, č.Jch. Agrias Anibag- mezitřída- V 2 res.CAC

8. května 2012

MVP Praha, rozh. MVDr. Marie Brožová (CZ), 6.5.2012
Zveřejňujeme výsledky „našich“ z nedělní pražské výstavy:

naše Sarah, Jch. Agamba Anibag- mezitřída- V 1 CAC
bratr naší Sarah, č.Jch. Art Anibag- třída mladých- VD 1
neteř naší Sendy, č.Jch. Debee di Brittasgang- mezitřída- V 1 CAC
= stala se čekatelkou Šampiona krásy ČR !!!

7. května 2012

Sedm statečných
Povedené fotky a krátkou reportáž z venčení naší krásné smečky sedmi dobrmanů vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

6. května 2012

Agbar složil ZVV1
Strejda naší Sáry a Sukie, Agbárek (CH. Caesarion Halit Paša), složil svou druhou zkoušku z výkonu, kterou byla ZVV1, navíc na moc pěkné body 88-90-91. Moc gratulujeme ke krásnému výsledku a přejeme Baříkovi mnoho nevěst!

5. května 2012

Inzerce očekávaného vrhu A ch.s. Royal Felicity
Vytvořili jsme reklamní inzerci pro očekávaný vrh A chovatelské stanice dobrmanů Royal Felicity, chovatelky Světluše Špetové.

4. května 2012

Po stopovací řádění
Slibované fotky z po stopovacího řádění Sendy, Sarah, Sukie, Cherry a Jeny u nás v Lázu vkládáme do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

3. května 2012

Do rubrik Sourozenci Sarah a Sourozenci Sukie doplněny nové, aktuální fotky některých brášků a sestřiček našich holek.

2. května 2012

Čucháme
Nové fotky z dubnového společného tréninku stop naší Sendy, Sarah a Sukie s Jančinou Cherry a Jeny v Lázu, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku. Fotky z následného řádění našich dobrmanek jsou v přípravě.

1. května 2012

Agbárek složil BH
Strejda naší Sáry a Sukie, Agbar (CH. Caesarion Halit Paša), složil svou první zkoušku BH. Moc gratulujeme a držíme palce při skládání dalších zkoušek!

30. dubna 2012

Inzerce narozeného vrhu A ch.s. Royal Felicity
Vytvořili jsme reklamní inzerci pro narozený vrh A v chovatelské stanici dalmatinů Royal Felicity. Zájemci o vymazlené puntíky neváhejte kontaktovat chovatelku Světluši Špetovou.

29. dubna 2012

Vrh A Royal Felicity na zahrádce
Slibované momentky pětitýdenního vrhu A Royal Felicity z řádění na zahrádce si můžete prohlédnout zde.

26. dubna 2012

Leonella od Dvou lvů
Námi pořízené fotky sedmitýdenní Nelly (Leonella od Dvou lvů), si můžete prohlédnout zde.

25. dubna 2012

Biljana Anibag
Námi pořízené portréty dvouměsíční Jeny (Biljana Anibag), sestry naší Sukie (Borgia Anibag), si můžete prohlédnout zde.

24. dubna 2012

Vrh A Royal Felicity- 5. týden
Námi pořízené fotky pětitýdenních dalmatinů z vrhu A Royal Felicity, si můžete prohlédnout zde. V přípravě jsou ještě momentky ze zahrádky.

20. dubna 2012

Aktualizována rubrika Odkazy.

16. dubna 2012

NVP Ostrava, rozh. Ing. Štefan Štefík (SK), 15.4.2012
Výsledek naší Sarah níže, reportáž v rubrice Výstavy, v části Reportáže z výstav.

naše Sarah, Jch. Agamba Anibag- mezitřída- V 1 CAC
= stala se čekatelkou Šampiona krásy ČR !!!

15. dubna 2012

IHA Wieselburg (A), rozh. Frederike Kappacher
Zveřejňujeme skvělý výsledek z dnešní výstavy v Rakousku, které se zúčastnila sestra naší Sarah, Azira. Alexandře s Azirkou moc gratulujeme!!!

sestra naší Sarah, Azira Anibag- V 1 Nejlepší mladý jedinec

14. dubna 2012

Cvičíme
Nové fotky z poslušnosti Sendy, Sarah a Sukie a následné siesty, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

13. dubna 2012

Bango Anibag
V chovatelské stanici dobrmanů Anibag, ze které pochází naše Sára a Sukie, je volný poslední černý pejsek z vrhu B (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers) narozený 5. února 2012. Pejsek se jmenuje Bango, má kupírovaný ocásek a je ihned k odběru. Zájemci neváhejte kontaktovat chovatelku Gábinu Macounovou!

9. dubna 2012

Borgia, Bold a Bango- 2 měsíce
Aktuální fotky naší Sukie (Borgia Anibag) a jejích dvou brášků, Bolda a Banga Anibag, kteří jsou na prodej, si můžete prohlédnout zde.

7. dubna 2012

Výcvikový víkend Spyta II.
Reportáž s fotkami z letošního druhého výcvikového víkendu s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem v České Skalici - Spytě, který proběhl ve dnech 23. - 25. března, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

5. dubna 2012

Bold & Bango Anibag
Bold a Bango, poslední dva bráškové naší Sukie (Borgia Anibag), stále ještě hledají své páníčky. Zájemci neváhejte kontaktovat chovatelku Gábinu Macounovou!

28. března 2012

Borgia Anibag
Představujeme Vám náš nový přírůstek, Borgiu Anibag alias Sukie! Je tím nejlepším dárkem k narozeninám, který jsem mohla dostat. Díky této veliké události v naší chovce jsme kompletně zaktualizovali celé stránky.

25. března 2012

Maminka Britta slaví 9 let
Maminka naší Sendy, Mch. Brittanica Halit Paša, dnes slaví své 9. narozeniny. Přejeme jí všechno nejlepší, mnoho zdravíčka a ještě spoustu spokojených let!!!

23. března 2012

Obrany s Martinem Plecháčkem v Sezemicích
Vkládáme nové fotografie Sáry/Agamba Anibag, z březnových obran s naším trenérem a figurantem, Martinem Plecháčkem, v Sezemicích. Najdete je v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

21. března 2012

Vrh B Anibag, řádění na zahrádce
Slibované momentky šestitýdenního vrhu B Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), sourozenců naší Sarah, z řádění na zahrádce, si můžete prohlédnout zde.

20. března 2012

Klubové šampionky
V sobotu se konala členská schůze DKČR, na níž byl oběma našim dobrmankám, Gch. Baby Brittannica di Brittasgang alias Sendy & Jch. Agamba Anibag alias Sarah, oficiálně udělen titul Klubový šampion, Sendy dospělých a Sáře mladých. Zároveň holky obdržely krásné poháry. Máme velikou radost a našim kráskám moc gratulujeme!

19. března 2012

Vrh B Anibag- 6. týden
Námi pořízené fotky šestitýdenního vrhu B Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), sourozenců naší Sarah, si můžete prohlédnout zde, akční video ze zahrádky pak zde. V přípravě jsou ještě řádící momentky z venku.

18. března 2012

Tatínek Addi slaví 8 let
Tatínek naší Sáry, Addi vom Neuland, dnes slaví své 8. narozeniny. Přejeme mu všechno nejlepší a ještě dlouhá léta!!!

15. března 2012

Výsledky z vyšetření štítné žlázy, natriuretických peptidů a holtera
Koncem února naše Sendy (Gch. Baby Brittannica di Brittasgang) podstoupila v Mnichově na LMÜ opakované kompletní kardiologické a krevní vyšetření. Zbylé výsledky naleznete níže, a také byly doplněny do rubriky Zdravotní vyšetření, do části Reportáže.

Sendy, Baby Brittannica di Brittasgang - Štítná žláza + Natriuretické peptidy negativní,
Holter 5 VES (D 2/2012)

14. března 2012

Výlet s Jančou a Cherry
Fotoreportáž ze společného výletu do Divoké Šárky s našimi kamarádkami, Jančou a Cherry, jsme vložili do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

11. března 2012

Vrh B Anibag- 5. týden
Námi pořízené fotky pětitýdenního vrhu B Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), sourozenců naší Sarah, si můžete prohlédnout zde, video pak zde.

5. března 2012

Vrh B Anibag- 4. týden
Reportáž a fotky z naší sobotní návštěvy vrhu B Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), sourozenců naší Sarah, najdete v rubrice Srazy, venčení, volný čas.

28. února 2012

Kardiologické a krevní vyšetření na LMÜ v Mnichově
Ve čtvrtek naše Sendy (Gch. Baby Brittannica di Brittasgang) podstoupila v Německu opakované kompletní kardiologické a krevní vyšetření. Prozatímní výsledky naleznete níže. Výsledky z holtera, štítné žlázy a natriuretických peptidů zveřejníme, až je obdržíme. Reportáž z vyšetření najdete v rubrice Zdravotní vyšetření, v části Reportáže.

Sendy,Baby Brittannica di Brittasgang- Doppler,Echo,Sono,15min EKG neg.(D 2/2012)

26. února 2012

Reportáže z výcviku Sendy od roku 2007 do roku 2009
Do rubriky Výcvik, do části Reportáže z výcviku, jsme doplnili veškeré reportáže ze Sendynčina výciku od roku 2007 do roku 2009.

22. února 2012

Elton Extra Moravák- 8 let
Vkládáme aktuální fotografii Sendynčina tatínka, Ich. Eltona Extra Moravák. I ve veteránském věku je naprosto nádherný!

19. února 2012

Vrh B Anibag- 13. den
Na nové individuální fotečky štěňátek z vrhu B Anibag (Ch. Isména Halit Paša x Zamu Les Deux Peupliers), sourozenců naší Sarah, se podívejte zde.

16. února 2012

Rentgenologické vyšetření v Hradci Králové u MVDr. Ekra
Dnes naše Sarah (Jch. Agamba Anibag) podstoupila rentgenologické vyšetření kyčelních kloubů a páteře. Spolu s ní se rentgenů na dysplazii podrobili i tři její sourozenci, Agrias, Arisa a Attiba. Stručné výsledky naleznete níže, reportáž z dnešního vyšetření najdete v rubrice Zdravotní vyšetření, v části Reportáže.

Sarah,Agamba Anibag- RTG DKK 0/0,Spondylóza & Wobbler syndrom neg.(CZ 2/2012)
bratr Sarah, Agrias Anibag - RTG DKK 0/0 (CZ 2/2012)
sestra Sarah, Arisa Anibag - RTG DKK 0/0 (CZ 2/2012)
sestra Sarah, Attiba Anibag - RTG DKK 0/0 (CZ 2/2012)

15. února 2012

Rentgeny Aziry
Sestra naší Sarah, Azira, podstoupila v lednu letošního roku rentgenologické vyšetření na dysplazii kyčelních kloubů. Gratulujeme ke skvěléme výsledku!

Azira Anibag - HD A (D 1/2012)

14. února 2012

Zapomenuté fotky z obran, březen 2011
Fotky z loňských březnových obran nejen naší Sáry, ale i ostatních psů, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

10. února 2012

Poznáte, kdo je kdo?
Takhle při pátku jsme si pro Vás připravili malý kvíz... Poznáte, kdo je kdo, aneb najdete 5 rozdílů =o)? Agamba s Azirou se opravdu nezapřou!

8. února 2012

Procházka s Péťou, Artíkem a Brunčou
Fotoreportáž ze společného venčení naší skvěle sladěné dobrmanní smečky jsme umístili do rubriky Srazy, venčení, volný čas.

6. února 2012

DUO CACIB Brno
Vytvořena nová fotogalerie všech dobrmanů ze sobotního DUO CACIB Brna zde.

5. února 2012

Isménka má štěňátka
Sáry maminka, Isména Halit Paša, dnes přivedla na svět 12 štěňátek, 6 černých pejsků a 6 černých feneček. Na první fotky vrhu B Anibag se podívejte zde.

4. února 2012

Víkend s Luckou a Arníčkem
Do rubriky Srazy, venčení, volný čas jsme umístili krátké povídání a pár momentek z jednoho lednového víkendu stráveného společně s Luckou a Arnym di Brittasgang na naší chalupě v Lázu. Kabátky Hurtta vřele doporučujeme zejména do současně panujících mrazů!

3. února 2012

Narozeninová přáníčka
Vytvořili jsme narozeninová přáníčka pro dvě fenky z ch.s. di Brittasgang. Tímto Růžence a Matyldě přejeme vše nejlepší k jejich únorovým narozeninám!

1. února 2012

Naše stránky mají právě dnes své 2. výročí!!!

31. ledna 2012

Hlavička pro ch.s. di Brittasgang
Ku příležitosti plánovaného vrhu E ch.s. dobrmanů di Brittasgang jsme vytvořili novou hlavičku jejich webové prezentace.

30. ledna 2012

Nové zdravotní vyšetření Aziry
Sářina sestra, Azira Anibag, podstoupila kompletní oftalmologické vyšetření se skvělým výsledkem- PPM, Katarakta, PHTVL/PHPV, PRA negativní!!! Gratulujeme.

29. ledna 2012

Výcvikový víkend s Gábinou
A máme tu druhý, tentokrát březnový výcvikový víkend s Gábou a Markem ve Spytě! Nejen dobrmankáři, rozšiřte naše řady =o)!!! Více infa zde.

28. ledna 2012

Ségra Azira
Nová fotka Sářiny sestřičky, Aziry Anibag, viz níže. Zaktualizována rubrika sourozenci Sáry.

26. ledna 2012

Bráška Arax
Nová fotka Sářina brášky, Araxe Anibag, viz níže. Zaktualizována rubrika sourozenci Sáry.

23. ledna 2012

Výcvikový víkend Spyta
Reportáž s fotkami z výcvikového víkendu s Gábinou Macounovou a Markem Urbanem v České Skalici- Spytě, najdete v rubrice Výcvik, v části Reportáže z výcviku.

20. ledna 2012

Narozeniny
Sárky maminka, CH. Isména Halit Paša, dnes ve zdraví a 46. dni březosti oslavila své 6. narozeniny! Ilustrační foto zde. Sendy tatínek, ICH. Elton Extra Moravák, 13. prosince loňského roku oslavil krásné 8. narozeniny a stal se tak oficiálně veteránem! Oběma našim rodičům gratulujeme a přejeme hlavně zdraví!!!

18. ledna 2012

Video ze Spyty
Vkládáme video z výcvikového víkendu ve Spytě. Mimo naší Sendy a Sárky v něm učinkují i sestry Sáry, Attiba s Arisou, a spolu s nimi i mnoho dalších psů.

11. ledna 2012

Výcvikový víkend s Gábinou
V pátek odjíždíme na výcvikový víkend s Gábou Macounovou a už se moc těšíme, jak po delší výcvikové pauze zase zamakáme na poslušnostech! Přidejte se k nám =o)!!! Více infa zde.

8. ledna 2012

NVP Brno, rozh. Ing. Štefan Štefík (SK)
Naší psí rodině gratulujeme k naprosto báječným výsledkům (viz. níže)!

sestra Sendy, Gch. Corleona Lady di Brittasgang- třída vítězů- V1 CAC,Národní vítěz,BOB
= stala se Grandšampionem krásy ČR !!!

bráška Sáry, č.Jch. Art Anibag- třída mladých- V 1 CAJC
synovec Sendy, č.Jch. Doyle Proffi di Brittasgang- třída mladých- VD 2
neteř Sendy, č.Jch. Debee di Brittasgang- třída mladých- VD 2

6. ledna 2012

Bilance roku 2011


Rok se s rokem sešel a opět tu máme pomyslný nový začátek v podobě nadcházejícího roku 2012. Popřejme si navzájem, ať je minimálně tak úspěšný, jako byl náš rok loňský, ať se nám chmury, starosti a jiné nepříjemné události vyhýbají obloukem, aby v našich myslích a srdcích závist se záští a zlobou nenacházela místo a především, ať jsme k sobě více tolerantní, přející, slušní a laskaví!

A nyní trocha toho bilancování. Bezpochyby největší událostí roku 2011 pro naši rodinu bylo pořízení druhé dobrmanky, hnědé Agamby Anibag alias Sáry, miláčka nás všech. Jsme moc rádi, že právě ona rozšířila naše řady a ač toto impulsivní rozhodnutí padlo doslova ze dne na den, já od první chvíle vím, že nebylo unáhlené. Okamžité volby totiž bývají mnohdy ty nejsprávnější! Děkujeme Ti, Gábino, že si tento hnědý poklad svěřila právě do našich rukou.

Pro změnu nejradostnější zprávou roku minulého pak pro nás byl výsledek Sendynčina opakovaného vyšetření srdíčka v Mnichově. Naše černoušková na léčbu krásně zareagovala a VES jí neuvěřitelně klesly, za což jsme nepopsatelně vděční!!! Jen se modlíme, abychom nad DCM vyhráli ještě spousty dalších bitev, které nás čekají, i když si moc dobře uvědomujeme, že válku proti tomuto nerovnému nepříteli vyhrát nemůžeme. Ale naší milované Sendynky se jen tak nevzdáme a budeme o její zdraví bojovat, co nám síly budou stačit! Za pomoc při léčbě bychom chtěli velice moc poděkovat Janičce Horové a Vlaďce Gschwindl.

Během roku 2011 se nám také velice dařilo na poli výstavním! Sendy se sice zúčastnila celkem pouze 5ti výstav, ale o to lepší má výsledné skóre! 3x CAC, 2x Národní vítěz, 1x CACIB, 2x BOB, 1x Výborná 1 ve třídě čestné na klubové výstavě a 1x res.CAC. K tomu též do své sbírky vítězných vavřínů přidala tituly Šampiona krásy ČR, Klubového šampiona DKČR a Grandšampiona krásy ČR. Abych nezapomněla, svou účastí také dopomohla ch.s. di Brittasgang k zisku 1. místa v soutěži chovatelských skupin na klubové výstavě plemene. A Sárka se nenechala zahanbit, výstavy sice nebudou její nejmilovanější disciplínou, oproti Sendy, která předvádění miluje, ale Sářiny exteriérové kvality se jí i přesto upřít nedají. Náš prťousek díky nim při své první výstavní sezóně opravdu bodoval. Získal 3x VN1, 3x CAJC, 1x BOJ, tituly Junioršampiona krásy ČR, Klubového šampiona mladých DKČR, Klubového vítěze mladých, Vítěze speciální výstavy dorostu (toto všechno do věku 10ti měsíců!!!) a kdybych nastoupila do boje o BOBa s ní, místo Sendy, byl by i tento titul její a to pouze v 9ti měsících (není to pouze má domněnka, nýbrž fakt, který mi sdělil přímo rozhodčí)!!! Nu což, i tak má na svém kontě úctyhodný výsledek, a když k němu přidáme i zdárně splněný svod dorostu se ziskem nejlepšího možného kódu 5C, nic víc jsme si snad ani nemohli přát. Abych si i já malinko přihřála svou polívčičku, neskromně zde napíšu, že z většiny výstav odcházím s holkama s pochvalnou poznámkou v posudku týkající se profesionálního předvedení, což mě vážně těší.

Protože výcvik je naší prioritou, pochopitelně že i v uplynulém roce jsme především cvičili. Coby diváci jsme se také zúčastnili několika výběrových soutěží, mezi nimi i TOP 15, a dále pak i 2 mistrovství republiky- dobrmanů a všech plemen. Byli jsme poprvé na výcvikovém táboře Martina Plecháčka ve Spytě a v neposlední řadě jsme s Vítkem Vymětalem uspořádali náš již druhý ročník tábora od Černých démonů v Lázu. Byl opět vydařený, jako ten předešlý (nebo snad ještě vydařenější?), sešlo se nás víc, ohlasy byly jedině kladné, takže v roce 2012 plánujeme již třetí pokračování!!! Doufáme, že se z našeho tábora stane milá tradice. Za pomoc při našem výcviku v roce 2011 děkujeme Gábině, Martinovi, Vítkovi a také Luďkovi!

Nejen prací živ je člověk a to samé platí i u pejsků. Proto jsme si v roce 2011 vyhradili i nějaký ten volný čas a trávili ho jak jinak, než s našimi přáteli (lidskými i psími), buď při různých venčeních, návštěvách, či srazech. Měli jsme také to štěstí, že jsme našli i pár nových kamarádů, za než jsme vážně rádi. Rozhodně nezvládneme vyjmenovat všechny, ale o ty nejdůležitější se aspoň pokusíme! Tak třeba Gába, Péťa, Janča ...

A co můžeme očekávat v roce 2012? Těžko říct! Pro nás si nepřeji nic jiného, než ať jsme všichni zdraví, máme se rádi, abychom se měli dobře a hlavně, aby se naše smečka již brzy rozrostla o dlouho plánovaný, očekávaný a kýžený dobrmaní přírůstek!

5. ledna 2012

Kalendář 2012
Na letošní rok jsme si opět vytvořili vlastní kalendář. Ve větší velikosti si ho můžete prohlédnout zde. Pokud chcete vytvořit i Vy svůj vlastní kalendář s fotkami Vašeho miláčka, obraťte se na nás.

4. ledna 2012

Nový rok
Máme tu nový rok, do něhož vstupujeme nejen s novou hlavičkou! Každá strana našeho webu prošla řadou velkých či menších úprav. Proto neváhejte a prohlédněte si zbrusu novou grafickou i textovou podobu našeho internetového domečku.


myspace view counter